Žabincový prolog loni povodeň zastavila, letos bude

Žabincový prolog 2014 (plakát)Cyklistický závod Žabincový prolog – po přestávce, kterou si v loňském roce vynutily povodně a likvidace jimi napáchaných škod – letos znovu zve účastníky k jízdě na rozličných strojích.

Recesistického cyklozávod Žabincový prolog 2014 proběhne v sobotu 7/6/14 od 10:00 (registrace začíná v 9:30) na obvyklém místě, tedy před obecním úřadem Všestudy. Registrujte se, prosím, online  – formulář se objeví po rozkliknutí článku.

Nejprve vyrazí na start (trať měří 50 m) kočárky a nejmenší děti. Následovat budou na trati 500 m děti od tří let (pokud už umí bezpečně jezdit  na nějakém odstrkovadle, tříkolce, koloběžce nebo třeba kole) rozdělené podle počtu a věku do několika skupin – na každého dětského účastníka čeká malá odměna (online registrací to pojistíte). Kdyby to ty nejmenší děti samy nezvládly, může jim jejich doprovod nejen fandit, ale i pomáhat. Po dětech vyrazí na trať dospělí, které čekají dva okruhy kolem části obce – celková délka trati činí pět kilometrů. Jako každý rok máme připravené nejen odměny pro nejrychlejší, ale také pro nejlépe maskované jezdce.

Žabincový prolog společně pořádá SK Viktoria Všestudy, RC Havránek a nově také TJ Sokol Veltrusy.

Dále v textu je online registrace, mapka s tratí závodů a odkazy na fotografie a videa z předchozích ročníků.

Zájemci se mohou registrovat už v předstihu (děti tak budou mít zajištěnou medaili i cenu), zároveň se tak vyhnout frontě u registrace před zahájením závodu.

registrace byla uzavřena


mapka závodu


Zobrazit místo Žabincový prolog Všestudy na větší mapě

Chcete-li se nechat inspirovat, vydejte se nazpět časem a podívejte se na některé fotky a videa z předchozích ročníků:

2012: článek na webu RC Havránek
2011: článek na webu Všestud (2011)
2010: fotky z roku 2010 na flickru
2009: video a odkaz na fotografie byly v pozvánce na rok 2010
historie: historické (dnes už) fotografie

komentáře

komentáře

3 komentáře u „Žabincový prolog loni povodeň zastavila, letos bude

Komentáře nejsou povoleny.